Orarul Școlii Gimnaziale nr. 1 Frumușani, semestrul I, an școlar  2015-2016 :

                                                                                                                        LUNI

Ora

  V A

dupa-amiaza

dimineata

   V C

dupa-amiaza

VI A

dimineata

  VI B

dupa-amiaza

  VII A

dupa-amiaza

   VII B

dimineata

 VIII A

dimineata

   VIII B

dimineata

   1.

8,oo-9,00

 

Lb.franceza

Bobocea G.

 

Matematica

Alexandru C.

   

Lb.romana

Spahiu D

Cultura civica

Bunea A.

Geografie

Alexandru L.

  2.

9,00-10,00

 

Lb.romana

Spahiu D

 

Lb.franceza

Bobocea G.

   

Matematica

Alexandru C.

Geografie

Alexandru L.

Cultura civica

Bunea A.

  3.

10.00-11,00

 

Matematica

Alexandru C.

 

Ed.plastica

Bunea A.

   

Geografie

Alexandru L.

Lb.franceza

Bobocea G.

Lb.romana

Mocanu G.

  4.

11,00-12,00

 

Istorie

Bunea A.

 

Ed.tehnologica

Balea V.

   

Matematica

Alexandru C.

Lb.romana

Mocanu G.

Lb.franceza

Bobocea G.

  5.

12,00-13,00

     

Lb.romana

Mocanu G.

 

Matematica

Alexandru C.

Lb.franceza

Bobocea G.

Matematica

Toma I.

Chimie

Balea V.

  6.

13,00-14,00

Lb.romana

Mocanu G.

 

Ed.tehnologica

Balea V.

   

Matematica

Alexandru C.

Ed.muzicala

Slave C.

Pregatire

Matematica

Ptregatire Matematica

 7.

14,00-15,00

Lb.romana

Mocanu G.

 

Matematica

Toma I.

 

Ed.muzicala

Slave C.

Chimie

Balea V.

     

  8.

15,00-16,00

Matematica

Toma I.

 

Lb.romana

Mocanu G.

 

Lb.engleza

Ivanov D.

Ed.tehnologica

Balea V.

     

  9.

16,00-17,00

Matematica

Toma I.

 

Lb.engleza

Ivanov D.

 

Geografie

Alexandru L.

Religie

Grigore C.

     

  10.

17,00-18,00

Ed.tehnologica

Balea V.

 

Geografie

Alexandru L.

 

Religie

Grigore C.

Lb.engleza

Mircea R.

     

   11.

18,00-19,00

Lb.engleza

Tesgheteanu S.

 

Religie

Grigore C.

 

Ed.tehnologica

Balea V.

       

                                                                                              

                                                                                                                     MARTI

Ora

       V A

dupa-amiaza

dimineata

   V C

dupa-amiaza

VI A

dimineata

  VI B

dupa-amiaza

  VII A

dupa-amiaza

   VII B

dimineata

 VIII A

dimineata

   VIII B

dimineata

   1.

8,oo-9,00

 

Consiliere si orientare

Spahiu D.

 

Geografie

Alexandru L.

   

Istorie

Costache N.

Ed.plastica/muzicala

Bunea A.

Matematica

Toma I.

  2.

9,00-10,00

 

Lb.romana

Spahiu D.

 

Fizica

Nita L.

   

Cultura civica

Bunea A.

Istorie

Costache N.

Matematica

Toma I.

  3.

10.00-11,00

 

Istorie

Bunea A.

 

Lb.romana

Mocanu G.

   

Fizica

Nita L.

Matematica

Toma I.

Istorie

Costache N.

  4.

11,00-12,00

 

Ed.plastica

Bunea A.

 

Istorie

Costache N.

   

Ed.fizica

Paraschiv A.

Fizica

Nita L.

Lb.romana

Mocanu G.

  5.

12,00-13,00

 

Ed.fizica

Paraschiv A.

 

Biologie

Trifu M.

 

Istorie

Costache N.

Ed.plastica

Bunea A.

Lb.romana

Mocanu G.

Fizica

Nita L.

  6.

13,00-14,00

     

Ed.fizica

Paraschiv A.

Biologie

Trifu M.

Fizica

Nita L.

Lb engleza

Ivanov D.

Lectura si abilitatile de viata

Mocanu G.

Ed plastica/muzicala

Slave C.

 7.

14,00-15,00

Ed.plastica

Bunea A.

 

Lb.romana

Mocanu G.

 

Fizica

Nita L.

Biologie

Trifu M.

 

Ed.fizica

Paraschiv A.

 

  8.

15,00-16,00

Biologie

Trifu M.

 

Istorie

Bunea A.

 

Geografie

Alexandru L.

Matematica

Alexandru C.

     

  9.

16,00-17,00

Ed.fizica

Paraschiv A.

 

Biologie

Trifu M.

 

Matematica

Alexandru C.

Geografie

Alexandru L.

     

  10.

17,00-18,00

Geografie

Alexandru L.

 

Ed.fizica

Paraschiv A.

 

Matematica

Alexandru C.

Religie

Grigore C.

     

   11.

18,00-19,00

Religie

Grigore C.

     

Ed.fizica

Paraschiv A.

       

                                                                                                

                                                                                                                       

                                                                                                                                             MIERCURI

Ora

       V A

dupa-amiaza

dimineata

   V C

dupa-amiaza

VI A

dimineata

  VI B

dupa-amiaza

  VII A

dupa-amiaza

   VII B

dimineata

 VIII A

dimineata

   VIII B

dimineata

   1.

8,oo-9,00

 

Matematica

Alexandru C.

 

Lb. engleza

Tesgheteanu S.

   

Lb.romana

Spahiu D.

Chimie

Balea V.

Geografie

Alexandru L.

  2.

9,00-10,00

 

Lb. engleza

Tesgheteanu S.

 

Matematica

Alexandru C.

   

Lb.romana

Spahiu D.

Lectura si abilitatile de viata

Mocanu G.

Chimie

Balea V.

  3.

10.00-11,00

 

Lb.romana

Spahiu D.

 

Matematica

Alexandru C.

   

Chimie

Balea V.

Lb. engleza

Tesgheteanu S.

Lb.romana

Mocanu G.

  4.

11,00-12,00

 

Lb.romana

Spahiu D.

 

Lb.romana

Mocanu G.

   

Matematica

Alexandru C.

Ed.tehnologica

Balea V.

Lb. engleza

Tesgheteanu S.

  5.

12,00-13,00

 

Ed.tehnologica

Balea V.

 

Biologie

Trifu M.

   

Lb.franceza

Bobocea G.

Lb.romana

Mocanu G.

Matematica

Toma I.

  6.

13,00-14,00

       

Lb.romana

Spahiu D.

Cultura civica

Bunea A.

Ed.tehnologica

Balea V.

Consiliere si orientare

Toma I.

Lb.franceza

Bobocea G.

 7.

14,00-15,00

Istorie

Bunea A.

 

Matematica

Toma I.

 

Lb.romana

Spahiu D.

Biologie

Trifu M.

     

  8.

15,00-16,00

Lb.franceza

Bobocea G.

 

Matematica

Toma I.

 

Ed.fizica

Paraschiv A.

Ed.pt. sanatate

Trifu M.

     

  9.

16,00-17,00

Ed.pt. sanatate

Trifu M.

 

Lb.franceza

Bobocea G.

 

Ed.plastica

Bunea A.

Ed.fizica

Paraschiv A.

     

  10.

17,00-18,00

Ed.fizica

Paraschiv A.

 

Ed.pt. sanatate

Trifu M.

 

Lb.franceza

Bobocea G.

Ed.plastica

Bunea A.

     

   11.

18,00-19,00

Ed plastica

Bunea A.

 

Ed.fizica

Paraschiv A.

 

Biologie

Trifu M.

Lb.franceza

Bobocea G.

     

                                                                                                     

                                                                                                                                

                                                                                                                                                  JOI

Ora

       V A

dupa-amiaza

dimineata

   V C

dupa-amiaza

VI A

dimineata

  VI B

dupa-amiaza

  VII A

dupa-amiaza

   VII B

dimineata

 VIII A

dimineata

   VIII B

dimineata

   1.

8,oo-9,00

 

Geografie

Alexandru L.

 

Fizica

Nita L.

   

Biologie

Trifu M.

Religie

Grigore C.

Lb.engleza Tesgheteanu S

  2.

9,00-10,00

 

Biologie

Trifu M.

 

Lb.engleza Tesgheteanu S

   

Fizica

Nita L.

Geografie

Alexandru L.

Religie

Grigore C.

  3.

10.00-11,00

 

Religie

Grigore C.

 

Geografie

Alexandru L.

   

Ed.pt. sanatate

Trifu M.

Lb.engleza Tesgheteanu S.

Fizica

Nita L.

  4.

11,00-12,00

 

Lb.engleza

Tesgeteanu S.

 

Ed.fizica

Paraschiv A.

   

Religie

Grigore C.

Fizica

Nita L.

Biologie

Trifu M.

  5.

12,00-13,00

 

Ed.fizica

Paraschiv A.

 

Religie

Grigore C.

   

Lb.romana

Spahiu D.

Biologie

Trifu M.

Lb.engleza Tesgheteanu S.

  6.

13,00-14,00

Lb.engleza

Tesgheteanu S.

     

Ed.pt.sanatate

Trifu M.

Fizica

Nita L.

Ed.fizica

Paraschiv A.

Lb.latina

Spahiu D.

Lectura si abilitatile de viata

Mocanu G.

 7.

14,00-15,00

Matematica

Toma I.

 

Lb.romana

Mocanu G.

 

Fizica

Nita L.

Lb.romana

Spahiu D.

   

Ed.fizica

Paraschiv A.

  8.

15,00-16,00

Matematica

Toma I.

 

Lb.romana

Mocanu G.

 

Matematica

Alexandru C.

Lb.romana

Spahiu D.

     

  9.

16,00-17,00

Lb.romana

Mocanu G.

 

Matematica

Toma I.

 

Matematica

Alexandru C.

Ed.fizica

Paraschiv A.

     

  10.

17,00-18,00

Consiliere si orientare

Mocanu G.

 

Istorie

Bunea A.

 

Istorie

Costache N.

Matematica

Alexandru C.

     

   11.

18,00-19,00

   

Ed.plastica

Bunea A.

   

Istorie

Costache N.

     

                                                                                                        

                                                                                                                       

                                                                                                                                        VINERI

Ora

       V A

dupa-amiaza

dimineata

   V C

dupa-amiaza

VI A

dimineata

  VI B

dupa-amiaza

  VII A

dupa-amiaza

   VII B

dimineata

 VIII A

dimineata

   VIII B

dimineata

   1.

8,oo-9,00

 

Ed.pt.sanatate

Trifu M.

 

Ed.muzicala

Slave C.

   

Istorie

Costache N.

Matematica

Toma I.

Ed.tehnologica

Balea V.

  2.

9,00-10,00

 

Matematica

Alexandru C.

 

Consiliere

Trifu M.

   

Consiliere si orientare

Balea V.

Matematica

Toma I.

Istorie

Costache N

  3.

10.00-11,00

 

Matematica

Alexandru C.

 

Ed.pt sanatate

Trifu M.

   

Chimie

Balea V.

Istorie

Costache N

Matematica

Toma I.

  4.

11,00-12,00

 

Lb.romana

Spahiu D.

 

Matematica

Alexandru C.

   

Biologie

Trifu M.

Lb.franceza

Bobocea G

Lb.romana

Mocanu G.

  5.

12,00-13,00

 

Lb.franceza

Bobocea G

 

Lb.romana

Mocanu G.

   

Matematica

Alexandru C.

Ed.tehnologica

Balea V.

Lb.latina

Spahiu D.

  6.

13,00-14,00

 

Ed.muzicala

Slave C.

 

Lb.franceza

Bobocea G

Consiliere si orientare

Alexandru C.

Chimie

Balea V.

Lb.engleza

Ivanov D.

Pregatire

Lb.romana

Pregatire

Lb.romana

 7.

14,00-15,00

Lb.romana

Mocanu G.

 

Lb.engleza

Ivanov D.

 

Lb.romana

Spahiu D.

Lb.engleza

Mircea R.

     

  8.

15,00-16,00

Lb.romana

Mocanu G.

 

Consiliere si orientare

Ivanov D.

 

Lb.romana

Spahiu D.

Lb.franceza

Bobocea G.

     

  9.

16,00-17,00

Ed. muzicala

Slave C.

 

Lb.romana

Mocanu G.

 

Lb.franceza

Bobocea G

Lb.romana

Spahiu D.

     

  10.

17,00-18,00

Lb.franceza

Bobocea G.

 

Ed. muzicala

Slave C.

 

Lb.engleza

Ivanov D.

Lb.romana

Spahiu D.

     

   11.

18,00-19,00

   

Lb.franceza

Bobocea G.

   

Ed. muzicala

Slave C.